Ukraine

Позика без передоплат в Україні

Скористатися послугами фінансування пропонує чимало державних банків і приватних кредиторів. Але для того, щоб одержати позику без передоплати і майнових застав, доведеться ретельніше поглибитися в тему кредитування.

У нашій країні, незважаючи на складне матеріальне становище, все ж мешкає величезна кількість бізнесменів, які готові запропонувати позичальнику кредит від приватної особи без передоплати в Україні. Для кредитодавця подібна послуга вигідна тим, що він пропонує у борг велику позику під великий відсоток і заробляє на цьому пристойний прибуток. Заявник у свою чергу отримує шанс взяти приватну позику без передоплат і застави в Україні. Але в такому варіанті угода укладається неофіційно, і ніхто не застрахований від серйозних ризиків. Ми розповімо, де відшукати фінансову підтримку швидко і на прийнятних умовах.

Якщо вам потрібен кредит без передоплати, ви можете взяти:

 • кредит від приватної особи;
 • у ломбарді;
 • банк;
 • мікрофінансових організаціях.

Взяти позику у приватної особи без передоплати у багатьох випадках може виявитися відмінною ідеєю, але при цьому ви повинні бути впевнені в тому, що не потрібно повернення раніше обумовленого часу. Перш ніж здійснювати таку угоду потрібно заздалегідь вирішити всі питання, проговорити нюанси і повністю переконатися в надійності обраного вами кредитора.

Отримати експрес кредит можна також і в ломбарді. Тільки в таких ситуаціях гранично можлива сума рідко перевищує позначку в 10 000 грн і крім того, кредит без застави в аналогічних закладах сильно обмежений по часу – до 15 днів (з подальшим перезалогом). Щоб запросити кошти в ломбарді, вам буде потрібно всього лише надати паспорт і код ІПН. Якщо ж ви принесете з собою річ під заклад – код не знадобиться. Оформити таку позику дистанційно вкрай важко, тому що персональна явка позичальника є обов’язковою вимогою.

Допомога в отриманні кредиту без передоплат може бути надана будь-яким банком держави. Але, як правило, далеко не всі банківські організації охоче пропонують клієнтам таку послугу. Гарантоване отримання кредиту без передоплат буде можливим, якщо:

 • термін позички не перевищує обумовлений заздалегідь ліміт (найчастіше це не більше 55 днів);
 • людину попросять надати інформацію, що свідчить про наявність стабільного і високого доходу;
 • вкаже, на що саме йому потрібні гроші.

Серед перерахованих вище умов далеко не всі є вигідними. А це в свою чергу свідчить, що приватні позики без передоплат за допомогою мікрофінансових організацій – це найоптимальніше рішення ситуації.

МФО – гарантоване отримання кредиту без передоплат за 15 хв

Взяти приватний кредит без передоплати в кредитному сервісі – переваги:

 • отримання необхідної суми в короткі терміни;
 • немає необхідності в особистій присутності позичальника в офісі компанії;
 • укладення договору при наданні мінімального пакету документів;
 • оперативна обробка заявок та оформлення всіх бюрократичних питань;
 • індивідуальне ставлення до кожного в разі виникнення будь-яких нюансів;
 • співпраця з досвідченими професіоналами, які постійно підвищують свою кваліфікацію;
 • кредитний калькулятор, який допоможе відразу розрахувати процентну ставку і кінцевий розмір виплати.

Крім цих переваг, більшість мікрофінансових фірм видають кредит без проблем і схвалюють близько 95% запитів. До того ж, очікування рішення не займе більше 15 хвилин.

Які МФО дадуть гроші без передоплати?

Кредит без початкового внеску надає близько 700 офіційно зареєстрованих сервісів швидкої позики. У таблиці нижче ми привели вимоги найпопулярніших сервісів України, які функціонують в онлайн-режимі. Ознайомившись з ними, ви обов’язково знайдете відповідний варіант.

МФО/УмовиСума, тис грнВідсоток, %Термін позики, дніДокументи
MyCredit101,61-30Паспорт, код ІПН, картка банку України
MoneyVeo151,661-30
CreditOn151,91-30
Miloan71,61-30
SOS Credit151,61-30
Dinero15залежить від терміну позики7,14,30
Creditplus101,83-30

Таким чином, якщо ви готові попросити терміново гроші під відсотки, але хотіли б знайти сервіс з мінімальною переплатою, ми рекомендуємо звернутися за допомогою саме до мікрокредиторів, тому що даний спосіб вирішення завдання найбільш ефективний, швидкий і нескладний.

Крім того, серед всіх функціонуючих в країні аналогічних компаній, слід звернути увагу на роботу MyCredit, яка за роки співпраці з великою кількістю клієнтів встигла проявити себе в якості надійного та перевіреного напарника, про що, в першу чергу, свідчить велика затребуваність компанії, а також безліч відгуків задоволених позичальників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *