Ukraine

Кредит без посередників

Є кілька способів вирішення складних фінансових ситуацій. Але дуже часто так відбувається, що деякими з існуючих варіантів немає можливості або бажання скористатися. У таких випадках проблему допоможе вирішити кредит онлайн на картку без посередників. Крім того, здійснити таку операцію дуже легко і навіть не доведеться виходити з дому. Зробити запит на отримання коштів можна в будь-якому населеному пункті з працюючим інтернетом.

Хто може взяти кредит без посередників в Україні?

Отримати кредит на картку без посередників можуть:

 • повнолітні громадяни України, у яких на момент запиту на позику немає інших заборгованостей;
 • позика грошових коштів для неповнолітніх громадян України може бути можлива тільки за наявності поручителя.

Скористатися послугою гроші в борг без посередників від фінансових організацій можуть студенти, пенсіонери, офіційно працевлаштовані громадяни, а також люди, які працюють без трудової книжки.

Де можна взяти кредит без посередників?

Якщо у вас виникли певні матеріальні труднощі, ви цілком можете звернутися за допомогою до своїх близьких або знайомих. Але якщо присвячувати в свої проблеми і пояснювати комусь про ситуацію, що склалася, немає ніякого бажання, то варто вдатися до альтернативних методів вирішення питання.

Кредит без поручителів може видаватися:

 • в банку;
 • у ломбарді;
 • в МФО;
 • кредит від приватної особи.

Кожна з перерахованих вище фінансових структур відрізняється індивідуальними умовами співпраці і тут доводиться вирішувати вже саме клієнту – чиї вимоги для нього найбільш оптимальні.

Якщо ви бажаєте оформити позику в банку, то майте на увазі, що даний процес досить повільний, навіть якщо потрібна сума не є масштабною. Вам неодмінно потрібно відвідати підрозділ обраного вами банку, надати папери, пред’явити довідку про доходи. Тим, хто погано розуміє тему банківського фінансування, і не може чітко визначитися, з яким представництвом буде вигідно співпрацювати, може допомогти кредитний брокер. Його завдання полягає в тому, щоб знайти для позичальника відповідний по всіх показниках варіант, який до того ж не відмовить клієнту у видачі.

Величезна кількість ломбардів пропонують свої послуги з фінансування, але, як правило, під заставу певного майна. Раритетні речі, ювелірні прикраси, коштовності, дорога побутова техніка і так далі. Така схема не завжди надійна, тому що заставлене майно у разі прострочень може в будь-який момент бути продано і повернути його буде неможливо.

В Україні проживає значна кількість бізнесменів, які хочуть, щоб їхні кошти не просто лежали на рахунку, а працювали. Саме тому існує така послуга, як кредит у приватної особи. Найчастіше процедура кредитування передбачає підписання розписки, в якій вказана сума позики і всі умови по поверненню, включаючи відсотки і термін виплат. Вона обов’язково повинна завірятися нотаріусом. Плюс в тому, що вам не доведеться збирати купу паперів і весь цей процес не займає багато часу, але з іншого боку дуже важливо не попастися на шахрайські схеми, в результаті чого доведеться виплачувати величезні відсотки.

Отримати гроші за допомогою МФО, мабуть, найпростіший і швидкий спосіб вирішення проблеми. На сьогоднішній день функціонує величезна кількість мікрофінансових фірм, і всі вони пропонують якісь свої вимоги, які будуть вигідні як заявнику, так і МФО. З одного боку, отримати велику суму при першому зверненні в організацію неможливо, бо, наприклад, сервіс MyCredit видає максимум 4000 грн новому користувачеві, але навіть цієї суми вистачить на придбання будь-якої побутової техніки, на оплату комунальних боргів і т. д.

МФО – гроші без посередників за 10 хв

Мікропозики, які надають МФО, можна отримати протягом 10-15 хвилин після подачі заявки, і для цього навіть не доведеться виходити з дому, все, що знадобиться – це вихід в Інтернет.

У таблиці нижче ви маєте можливість ознайомитися з різними мікрофінансовими організаціями українського ринку:

МФОСума, тис грнВідсоток, %Строк кредитування (дні)Документи
Creditplus101,83-30Паспорт, код ІПН, номер телефону, будь-яка банківська картка Украіни
MoneyVeo151,661-30
Alex credit101,75-30
Динеро150,967,14,30
Credit Market1031-30
CreditOn151,91-30
Miloan71,31-30
soscredit101,61-30
MyCredit101,61-30

Отримати фінансову допомогу через онлайн-сервіс кредитування дуже просто:

 • відкриваєте офіційну сторінку відповідного кредитора;
 • реєструєтеся в Особистому кабінеті;
 • вказуєте необхідну суму і термін виплат (прораховуєте процентну ставку);
 • вносите особисті дані: номер паспорта, ІПН, телефон, дані банківської картки;
 • натискаєте “оформити заявку”;
 • чекаєте відповіді від кредитних менеджерів компанії.

Ніяких поручителів, застав, купи документів та іншого. Крім того, особисті дані, зазначені клієнтом, суворо конфіденційні і захищені від витоку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *