Spain

Dla kogo kredyt na dowód?

Na rynku znajdziesz dziś wiele firm pożyczkowych, które nie wymagają dokumentów potwierdzających dochód. Wnioskując o pożyczkę, nie musisz przedstawiać zaświadczenia od pracodawcy, wyciągu z renty/emerytury lub innych dokumentów. Wystarczy, że  wskażesz wysokość uzyskiwanego dochodu i jego źródło.

Kredyt na dowód – na jakich warunkach?

Obecnie do otrzymania pożyczki gotówkowej najczęściej niezbędne są: dowód osobisty, konto w banku, telefon komórkowy i adres e-mail.

Mamy to na Totalmoney.pl: Pożyczka online – sprawdź oferty

Jeśli jednak interesuje Ciebie konkretny kredyt na dowód lub chwilówka, na wszelki wypadek przygotuj sobie kilka dodatkowych dokumentów, które mogą Ci się przydać przy składaniu wniosku. Dzięki temu czas oczekiwania na decyzję kredytową może być zdecydowanie krótszy, a pieniądze na Twoim koncie znajdą się dużo szybciej. 
 

Dowód osobisty jest niezbędny do złożenia wniosku – pozostałe dokumenty często przedstawiasz dopiero po wstępnej decyzji kredytowej. Warto wcześniej przygotować sobie skany/kopie czy zdjęcia dowodu osobistego, zaświadczenia o zarobkach, wyciągu z konta bądź odcinki świadczeń.

Kredyty na dowód – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Niemal 100% osób poszukujących szybkiej gotówki za pośrednictwem internetu szuka oferty bez formalności – wyłącznie na dowód osobisty. Wiele firm ma w swojej ofercie kredyty na dowód i pożyczki, więc jeśli tylko masz dobrą historię kredytową i otrzymujesz dochód ze sprawdzonego źródła, możesz otrzymać kredyt na dowód bez zaświadczeń.

Dowód potwierdza podane przez Ciebie dane osobowe. Na jego podstawie bank i firma pożyczkowa może sprawdzić informacje niezbędne do udzielenia Ci pożyczki. Składając wniosek o pożyczkę, przygotuj więc sobie skan lub zdjęcie Twojego dowodu osobistego – będziesz mógł szybko przesłać go do pożyczkodawcy.

Kredyt na dowód bez zaświadczeń – jak znaleźć najlepszą?

Dowód osobisty będzie niezbędny w każdej firmie szybkopożyczkowej. Niektóre z nich będą wymagać również zaświadczenia o Twoich dochodach. Te dokumenty potrzebne są do oceny Twojej zdolności kredytowej. Pożyczkodawca dzięki nim sprawdzi, czy Twoje dochody wystarczą na spłatę rat potencjalnej pożyczki i na codzienne wydatki.

Przeczytaj też: Masz długi? Szybka pożyczka może Ci pomóc w ich spłacie

Część pożyczkodawców pod uwagę weźmie także inne Twoje zobowiązania finansowe. Jeśli więc chcesz zwiększyć szanse na pożyczkę, przygotuj wcześniej zaświadczenia, które mogą potwierdzić wszystkie otrzymywane przez Ciebie dochody. Niektóre firmy pożyczkowe zaakceptują kopię Twojej umowy o pracę – zapytaj, czy możesz dostarczyć taki dokument zamiast zaświadczenia.

Pamiętaj, że w Twój dochód wliczają się wszystkie przychody, nie tylko te otrzymywane z tytułu umowy o pracę, ale też np. środki z tytułu wynajmu mieszkania czy zleceń.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *